Pedagoški delavci

Karin Žvan
vzgojiteljica 1. A skupine

E: karin.zvan@ddlizika.si
T: +386 2 300 46 12

Urnik
Ponedeljek: 15.00 – 22.00 Torek: 14.00 – 21.00
Sreda: 11.00 – 18.00
Četrtek: 7.00 – 14.00
Petek: 8.00 – 12.00

Govorilne ure
Torek: 15.30 – 16.30
Četrtek: 10.00 – 11.00

Jasna Kovačič
vzgojiteljica 1. B skupine

E: jasna.kovacic@ddlizika.si
T: +386 2 300 46 12

Urnik
Ponedeljek: 7.00 – 14.00
Torek: 11.00 – 18.00
reda: 15.00 – 22.00
Četrtek: 14.00 – 21.00
Petek: 8.00 – 12.00

Govorilne ure
Ponedeljek: 10.00 – 11.00
Četrtek: 17.00 – 18.00

Marija Dobrić
vzgojiteljica 2. A skupine

E: marija.dobric@ddlizika.si
T: +386 2 300 46 22

Urnik
Ponedeljek: 16.00 – 22.00 Torek: 15.00 – 21.00
Sreda: 8.00 – 15.00
Četrtek: 11.00 – 18.00
Petek: 9.00 – 13.00

Govorilne ure
Torek: 17.00 – 18.00
Sreda: 10.00 – 11.00

Vesna Špes Ciringer
vzgojiteljica 2. B skupine

E: vesna.spes@ddlizika.si
T: +386 2 300 46 22

Urnik
Ponedeljek: 11.00 – 18.00
Torek: 7.00 – 14.00
Sreda: 15.00 – 22.00
Četrtek: 14.00 – 21.00
Petek: 8.00 – 12.00

Govorilne ure
Torek: 10.00 – 11.00
Četrtek: 17.00 – 18.00

Erik Kurbos
vzgojitelj 4. A skupine

E: erikk@ddlizika.si
T: +386 2 300 46 42

Urnik
Ponedeljek: 11.00 – 18. 00
Torek: 15.00 – 22.00
Sreda: 14.00 – 21.00
Četrtek: 8.00 – 15.00
Petek: 8.00 – 12.00

Govorilne ure
Torek: 18.00 – 19.00
Četrtek: 10.00 – 11.00

Ana Raztresen
vzgojiteljica 4. B skupine

E: ana.raztresen@ddlizika.si
T: +386 2 300 46 42

Urnik
Ponedeljek: 14.00 – 21. 00 Torek: 8.00 – 13.00
Sreda: 11.00 – 18.00
Četrtek: 15.00 – 22.00
Petek: 9.00 – 13.00

Govorilne ure
Torek: 11.00 – 12.00
Četrtek: 18.00 – 19.00

Nataša Pihler
vzgojiteljca 5. A skupine

E: natasa.pihler@ddlizika.si
T: +386 2 300 46 52

Urnik
Ponedeljek: 15.00 – 22. 00
Torek: 11.00 – 18.00
Sreda: 7.00 – 14.00
Četrtek: 14.00 – 21.00
Petek: 8.00 – 12.00

Govorilne ure
Torek: 16.00 – 17.00
Sreda: 10.00 – 11.00

Dejan Bulut
vzgojitelj 5. B skupine

E: dejanb@ddlizika.si
T: +386 2 300 46 52

Urnik
Ponedeljek: 08.00 – 15.00
Torek: 14.00 – 21.00
Sreda: 15.00 – 22.00
Četrtek: 11.00 – 18.00
Petek: 07.00 – 11.00

Govorilne ure
Ponedeljek: 10.00 – 11.00
Torek: 19.00 – 20.00

Edita Urih
vzgojiteljica 4. A skupine

E: edita.urih@ddlizika.si
T: +386 2 300 46 62

Urnik
Ponedeljek: 11.00 – 18. 00
Torek: 15.00 – 22.00
Sreda: 15.00 – 21.00
Četrtek: 8.00 – 14.00
Petek: 8.00 – 12.00

Govorilne ure
Četrtek: 10.00 – 11.00
Sreda: 17.00 – 18.00

Rasta Vrečko
vzgojiteljica 6.B skupine

E: rasta.vrecko@ddlizika.si
T: +386 2 300 46 62

Urnik
Ponedeljek: 13.00 – 21. 00
Torek: 8.00 – 14.00
Sreda: 11.00 – 18.00
Četrtek: 15.00 – 22.00
Petek: 9.00 – 13.00

Govorilne ure
Torek: 10.00 – 11.00
Četrtek: 15.00 – 17.00

Vlasta Prajnc
svetovalna delavka

E: vlasta.prajnc@ddlizika.si
T: +386 2 300 46 34

Urnik

Ponedeljek: 10.00 – 17. 00
Torek: 10.00 – 17.00
Sreda: 15.00 – 21.00
Četrtek: 8.30 – 15.00
Petek: 8.30 – 14.00

Vodstvo

mag. Bojana Peruš Marušič

mag. Bojana Peruš Marušič

ravnateljica

E: bojana.perus@ddlizika.si
T: +386 2 300 46 65

M: 031 328 827

Uprava

Danica Vogrinec

poslovna sekretarka

E: danica.vogrinec@ddlizika.si
T: +386 2 300 46 66

Jasna Hartman

računovodkinja

E: jasna.hartman@ddlizika.si
T: +386 2 300 46 88

Irena Javernik

knjigovodkinja

E: irena.javernik@ddlizika.si
T: +386 2 300 46 86

Uradne ure

Tajništvo: od ponedeljka do petka: 8.00 – 10.00 in 12.00 do 14.00

Računovodstvo: od ponedeljka do petka: 8.00 – 10.00 in 12.00 do 14.00

Blagajna: od ponedeljka do petka: 7.00 – 13.00

Tehnično osebje

Marija Bombek

kuharska pomočnica

T: +386 2 300 46 43

Petra Žavcar

slaščičarka

E: petraz@ddlizika.si
T: +386 2 300 46 43

Aleš Poštrak

kuhar

T: +386 2 300 46 43

Silvo Kurnik

hišnik

E: silvo.kurnik@ddlizika.si
T: +386 2 300 46 47
M: 040 155 092

Romana Stajnko

kuharska pomočnica

T: +386 2 300 46 43

Robert Lukas

vodja kuhinje

E: robert.lukas@ddlizika.si
T: + 386 2 300 46 43

Blaž Vidovič

kuhar

T: +386 2 300 46 43

Štefanija Monjac

recepcija

E: stefanija.monjac@ddlizika.si
T: +386 2 300 46 15
M: 040 303 205

Ksenija Povh

ekonomka

E: ksenija.povh@ddlizika.si
T: +386 2 300 46 44

Marija Purgaj

kuharica

T: +386 2 300 46 43

Terezija Gradišnik

nočna varnostnica

02 300 46 15

Dejan Turk

vratar

E: dejan.turk@ddlizika.si
T: +386 2 300 46 15

Jasna Ros

perica

T: +386 2 300 46 39

Vesna Lazar

snažilka

Albina Soderžnik

snažilka

Vida Matić

snažilka

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPrint this page
Deli naprej ...