Pedagoški delavci

Karin Žvan

Karin Žvan

dipl. vzgojiteljica

vzgojiteljica 1.A skupine

E: karin.zvan@ddlizika.si
T: +386 2 300 46 12

Urnik
Ponedeljek: 15.00 – 22.00
Torek: 14.00 – 21.00
Sreda: 11.00 – 18.00
Četrtek: 7.00 – 14.00
Petek: 8.00 – 12.00

Govorilne ure
Torek: 15.30 – 16.30
Četrtek: 10.00 – 11.00

Lea Vrhovnik

Lea Vrhovnik

prof. slov.

vzgojiteljica 1.B skupine

E: lea.vrhovnik@ddlizika.si
T: +386 2 300 46 12

Urnik
Ponedeljek: 7.00 – 14.00
Torek: 11.00 – 18.00
Sreda: 15.00 – 22.00
Četrtek: 14.00 – 21.00
Petek: 8.00 – 12.00

Govorilne ure
Ponedeljek: 10.00 – 11.00
Četrtek: 17.00 – 18.00

Mojca Ješovnik

Mojca Ješovnik

prof. mat.

vzgojiteljica 2.A skupine

E: mojca.jesovnik@ddlizika.si
T: +386 2 300 46 22

Urnik
Ponedeljek: 15.00 – 22.00
Torek: 14.00 – 21.00
Sreda: 8.00 – 15.00
Četrtek: 11.00 – 18.00
Petek: 7.00 – 11.00

Govorilne ure
Torek: 17.00 – 18.00
Sreda: 10.00 – 11.00

Vesna Špes Ciringer

Vesna Špes Ciringer

prof. mat.

vzgojiteljica 2.B skupine

E: vesna.spes@ddlizika.si
T: +386 2 300 46 22

Urnik
Ponedeljek: 11.00 – 18.00
Torek: 7.00 – 14.00
Sreda: 15.00 – 22.00
Četrtek: 14.00 – 21.00
Petek: 8.00 – 12.00

Govorilne ure
Torek: 10.00 – 11.00
Četrtek: 17.00 – 18.00

Denis Černko

Denis Černko

prof. slov.

vzgojitelj 3.A skupine

E: denis.cernko@ddlizika.si
T: +386 2 300 46 46

Urnik
Ponedeljek: 8.00 – 15.00
Torek: 15.00 – 22.00
Sreda: 11.00 – 18.00
Četrtek: 14.00 – 21.00
Petek: 9.00 – 13.00

Govorilne ure
Sreda: 14.00 – 15.00
Četrtek: 17.00 – 18.00 

Tina Nagode

Tina Nagode

prof. mat.

vzgojiteljica 3.B skupine

E: tina.nagode@ddlizika.si
T: +386 2 300 46 46

Urnik
Ponedeljek: 15.30 – 22.00
Torek: 12.30 – 16.30
Sreda: 15.00 – 21.00

Govorilne ure
Torek 12.30 – 13.30
Sreda 17.00 – 18.00

Erik Kurbos

Erik Kurbos

prof. nem. in ang.

vzgojitelj 4.A skupine

E: erik.kurbos@ddlizika.si
T: +386 2 300 46 42

Urnik
Ponedeljek: 11.00 – 18. 00
Torek: 15.00 – 22.00
Sreda: 14.00 – 21.00
Četrtek: 8.00 – 15.00
Petek: 8.00 – 12.00

Govorilne ure
Torek: 18.00 – 19.00
Četrtek: 10.00 – 11.00

Jasna Kovačič

Jasna Kovačič

prof. slov.

vzgojiteljica 4.B skupine

E: jasna.kovacic@ddlizika.si
T: +386 2 300 46 42

Urnik
Ponedeljek: 14.00 – 21.00
Torek: 8.00 – 15.00
Sreda: 11.00 – 18.00
Četrtek: 15.00 – 22.00
Petek: 9.00 – 13.00

Govorilne ure
Sreda: 14.00 – 15.00
Četrtek: 17.00 – 18.00

Nataša Pihler

Nataša Pihler

predmetna učiteljica

vzgojiteljica 5.A skupine

E: natasa.pihler@ddlizika.si
T: +386 2 300 46 52

Urnik
Ponedeljek: 15.00 – 22. 00
Torek: 11.00 – 18.00
Sreda: 7.00 – 13.00
Četrtek: 15.00 – 21.00
Petek: 8.00 – 12.00

Govorilne ure
Torek: 16.00 – 17.00
Sreda: 10.00 – 11.00

Dejan Bulut

Dejan Bulut

prof. lik. um.

vzgojitelj 5.B skupine

E: dejan.bulut@ddlizika.si
T: +386 2 300 46 52

Urnik
Ponedeljek: 08.00 – 15.00
Torek: 15.00 – 21.00
Sreda: 14.00 – 22.00
Četrtek: 11.00 – 18.00
Petek: 08.00 – 12.00

Govorilne ure
Ponedeljek: 10.00 – 11.00
Torek: 17.00 – 18.00

Bernarda Drolc

Bernarda Drolc

prof. bio. kem.

vzgojiteljica 6.A skupine

E: bernarda.drolc@ddlizika.si
T: +386 2 300 46 62

Urnik
Ponedeljek: 11.00 – 18. 00
Torek: 15.00 – 22.00
Sreda: 14.00 – 21.00
Četrtek: 8.00 – 15.00
Petek: 8.00 – 12.00

Govorilne ure
Četrtek: 10.00 – 11.00
Sreda: 17.00 – 18.00

Rasta Vrečko

Rasta Vrečko

prof. lik. pedag.

vzgojiteljica 6.B skupine

E: rasta.vrecko@ddlizika.si
T: +386 2 300 46 62

Urnik
Ponedeljek: 14.00 – 21. 00
Torek: 8.00 – 15.00
Sreda: 11.00 – 18.00
Četrtek: 15.00 – 22.00
Petek: 9.00 – 13.00

Govorilne ure
Torek: 11.00 – 12.00
Četrtek: 18.00 – 19.00

Vlasta Prajnc

Vlasta Prajnc

uni. dipl. soc. in ped.

svetovalna delavka

E: vlasta.prajnc@ddlizika.si
T: +386 2 300 46 34

Urnik
Ponedeljek: 14.00 – 20. 00
Torek: 11.00 – 18.00
Sreda: 11.00 – 18.00
Četrtek: 8.30 – 15.00
Petek: 8.30 – 14.00

Vesna Veit

Vesna Veit

prof. švz.

Odsotna
vzgojiteljica 1.B skupine

E: vesna.veit@ddlizika.si
T: +386 2 300 46 12

Urnik
Ponedeljek: 7.00 – 14.00
Torek: 11.00 – 18.00
Sreda: 15.00 – 22.00
Četrtek: 14.00 – 21.00
Petek: 8.00 – 12.00

Govorilne ure
Ponedeljek: 10.00 – 11.00
Četrtek: 17.00 – 18.00

Edita Urih

Edita Urih

prof. fiz. in mat.

Odsotna

vzgojiteljica 6.A skupine

E: edita.urih@ddlizika.si
T: +386 2 300 46 62

Urnik
Ponedeljek: 11.00 – 18. 00
Torek: 15.00 – 22.00
Sreda: 15.00 – 21.00
Četrtek: 8.00 – 14.00
Petek: 8.00 – 12.00

Govorilne ure
Četrtek: 10.00 – 11.00
Sreda: 17.00 – 18.00

Vodstvo

mag. Bojana Peruš Marušič

mag. Bojana Peruš Marušič

ravnateljica


E:
bojana.perus@ddlizika.si

T: +386 2 300 46 65
M: 031 328 827

Uprava

Danica Vogrinec

poslovna sekretarka

E: danica.vogrinec@ddlizika.si
T: +386 2 300 46 66

Jasna Hartman

računovodkinja

E: jasna.hartman@ddlizika.si
T: +386 2 300 46 88

Ksenija Povh

knjigovodkinja

E: ksenijap@ddlizika.si
T: +386 2 300 46 86

Kuhinja

Robert Lukas

vodja kuhinje

E: robert.lukas@ddlizika.si
T: + 386 2 300 46 43

Petra Žavcar

slaščičarka

E: petraz@ddlizika.si
T: +386 2 300 46 43

Aleš Poštrak

kuhar

T: +386 2 300 46 43

Grega Turk

kuhar

T: +386 2 300 46 43

Romana Stajnko

kuharska pomočnica

T: +386 2 300 46 43

Tina Penič

kuharska pomočnica

T: +386 2 300 46 43

Alojzija Povh

kuharska pomočnica

T: +386 2 300 46 43

Tehnično osebje

Fredi Herega

hišnik

E: fredi.herega@ddlizika.si
T: +386 2 300 46 47
M: 040 155 092

Štefanija Monjac

recepcija

E: stefanija.monjac@ddlizika.si
T: +386 2 300 46 15
M: 040 303 205

Ksenija Povh

ekonomka

E: ksenija.povh@ddlizika.si
T: +386 2 300 46 44

Dejan Turk

vratar

E: dejan.turk@ddlizika.si
T: +386 2 300 46 15

Terezija Gradišnik

nočna varnostnica

T: 02 300 46 15

Ivanka Turk

perica

T: 02 300 46 39

Vesna Lazar

snažilka

Albina Soderžnik

snažilka

Natalija Pirc

snažilka

Katica Klep

snažilka

Uradne ure

Tajništvo: od ponedeljka do petka: 8.00 - 10.00 in 12.00 do 14.00

Računovodstvo: od ponedeljka do petka: 8.00 - 10.00 in 12.00 do 14.00

Blagajna: od ponedeljka do petka: 7.00 - 13.00

Kontaktirajte nas

Pokličite na

+386 02 300 46 15

Email

info@ddlizika.si

Naslov

Titova cesta 24a, 2000 Maribor

Delovni čas

Pon - pet: od 7am do 18pm

Dostopnost