Pedagoški delavci

Karin Žvan

Karin Žvan

dipl. vzgojiteljica


vzgojiteljica
1.A skupine

E: karin.zvan@ddlizika.si
T: +386 2 300 46 12

Urnik
Ponedeljek: 15.00 – 22.00
Torek: 14.00 – 21.00
Sreda: 11.00 – 18.00
Četrtek: 7.00 – 14.00
Petek: 8.00 – 12.00

Govorilne ure
Torek: 15.30 – 16.30
Četrtek: 10.00 – 11.00

Vesna Veit

Vesna Veit

prof. švz.


vzgojiteljica 1.B skupine

E: vesna.veit@ddlizika.si
T: +386 2 300 46 12

Urnik
Ponedeljek: 7.00 – 14.00
Torek: 11.00 – 18.00
Sreda: 15.00 – 22.00
Četrtek: 14.00 – 21.00
Petek: 8.00 – 12.00

Govorilne ure
Ponedeljek: 10.00 – 11.00
Četrtek: 17.00 – 18.00

Marija Dobrić

Marija Dobrić

prof. slav.


vzgojiteljica
2.A skupine

E: marija.dobric@ddlizika.si
T: +386 2 300 46 22

Urnik
Ponedeljek: 16.00 – 22.00
Torek: 15.00 – 21.00
Sreda: 8.00 – 15.00
Četrtek: 11.00 – 18.00
Petek: 9.00 – 13.00

Govorilne ure
Torek: 17.00 – 18.00
Sreda: 10.00 – 11.00

Vesna Špes Ciringer

Vesna Špes Ciringer

prof. mat.


vzgojiteljica 2.B skupine

E: vesna.spes@ddlizika.si
T: +386 2 300 46 22

Urnik
Ponedeljek: 11.00 – 18.00
Torek: 7.00 – 14.00
Sreda: 15.00 – 22.00
Četrtek: 14.00 – 21.00
Petek: 8.00 – 12.00

Govorilne ure
Torek: 10.00 – 11.00
Četrtek: 17.00 – 18.00

Jasna Kovačič

Jasna Kovačič

prof. slov.


vzgojiteljica
3.A skupine

E: jasna.kovacic@ddlizika.si
T: +386 2 300 46 46

Urnik
Torek: 16.00 – 21.00
Sredo: 14.00 – 19.00
Četrtek: 16.00 – 22.00

Govorilne ure
Sreda: 14.00 – 15.00
Četrtek: 17.00 – 18.00

 

Erik Kurbos

Erik Kurbos

prof. nem. in ang.


vzgojitelj
4.A skupine

E: erik.kurbos@ddlizika.si
T: +386 2 300 46 42

Urnik
Ponedeljek: 11.00 – 18. 00
Torek: 15.00 – 22.00
Sreda: 14.00 – 21.00
Četrtek: 8.00 – 15.00
Petek: 8.00 – 12.00

Govorilne ure
Torek: 18.00 – 19.00
Četrtek: 10.00 – 11.00

Ana Raztresen

Ana Raztresen

predmetna učiteljica


vzgojiteljica
4.B skupine

E: ana.raztresen@ddlizika.si
T: +386 2 300 46 42

Urnik
Ponedeljek: 14.00 – 21. 00
Torek: 8.00 – 13.00
Sreda: 11.00 – 18.00
Četrtek: 15.00 – 22.00
Petek: 9.00 – 13.00

Govorilne ure
Torek: 11.00 – 12.00
Četrtek: 18.00 – 19.00

Nataša Pihler

Nataša Pihler

predmetna učiteljica


vzgojiteljica 5.A skupine

E: natasa.pihler@ddlizika.si
T: +386 2 300 46 52

Urnik
Ponedeljek: 15.00 – 22. 00
Torek: 11.00 – 18.00
Sreda: 7.00 – 14.00
Četrtek: 14.00 – 21.00
Petek: 8.00 – 12.00

Govorilne ure
Torek: 16.00 – 17.00
Sreda: 10.00 – 11.00

Dejan Bulut

Dejan Bulut

prof. lik. um.


vzgojitelj 5.B skupine

E: dejan.bulut@ddlizika.si
T: +386 2 300 46 52

Urnik
Ponedeljek: 08.00 – 15.00
Torek: 14.00 – 21.00
Sreda: 15.00 – 22.00
Četrtek: 11.00 – 18.00
Petek: 07.00 – 11.00 

Govorilne ure
Ponedeljek: 10.00 – 11.00
Torek: 17.00 – 18.00 

Edita Urih

Edita Urih

prof. fiz. in mat.


vzgojiteljica 6.A skupine

E: edita.urih@ddlizika.si
T: +386 2 300 46 62

Urnik
Ponedeljek: 11.00 – 18. 00
Torek: 15.00 – 22.00
Sreda: 15.00 – 21.00
Četrtek: 8.00 – 14.00
Petek: 8.00 – 12.00

Govorilne ure
Četrtek: 10.00 – 11.00
Sreda: 17.00 – 18.00

Rasta Vrečko

Rasta Vrečko

prof. lik. pedag.


vzgojiteljica 6.B skupine

E: rasta.vrecko@ddlizika.si
T: +386 2 300 46 62

Urnik
Ponedeljek: 13.00 – 21. 00
Torek: 8.00 – 14.00
Sreda: 11.00 – 18.00
Četrtek: 15.00 – 22.00
Petek: 9.00 – 13.00

Govorilne ure
Torek: 11.00 – 12.00
Četrtek: 18.00 – 19.00

Vlasta Prajnc

Vlasta Prajnc

uni. dipl. soc. in ped.


svetovalna delavka

E: vlasta.prajnc@ddlizika.si
T: +386 2 300 46 34

Urnik

Ponedeljek: 10.00 – 17. 00
Torek: 14.00 – 20.00
Sreda: 11.00 – 18.00
Četrtek: 8.00 – 15.00
Petek: 8.00 – 14.00

Vodstvo

mag. Bojana Peruš Marušič

mag. Bojana Peruš Marušič

ravnateljica


E:
bojana.perus@ddlizika.si

T: +386 2 300 46 65
M: 031 328 827

Uprava

Danica Vogrinec

poslovna sekretarka

E: danica.vogrinec@ddlizika.si
T: +386 2 300 46 66

Jasna Hartman

računovodkinja

E: jasna.hartman@ddlizika.si
T: +386 2 300 46 88

Irena Javernik

knjigovodkinja

E: irena.javernik@ddlizika.si
T: +386 2 300 46 86

Uradne ure

Tajništvo: od ponedeljka do petka: 8.00 – 10.00 in 12.00 do 14.00

 Računovodstvo: od ponedeljka do petka: 8.00 – 10.00 in 12.00 do 14.00

 Blagajna: od ponedeljka do petka: 7.00 – 13.00

Tehnično osebje

Fredi Herega

hišnik

E: fredi.herega@ddlizika.si
T: +386 2 300 46 47
M: 040 155 092

Štefanija Monjac

recepcija

E: stefanija.monjac@ddlizika.si
T: +386 2 300 46 15
M: 040 303 205

Ksenija Povh

ekonomka

E: ksenija.povh@ddlizika.si
T: +386 2 300 46 44

Petra Žavcar

slaščičarka

E: petraz@ddlizika.si
T: +386 2 300 46 43

Robert Lukas

vodja kuhinje

E: robert.lukas@ddlizika.si
T: + 386 2 300 46 43

Marija Purgaj

kuharica

T: +386 2 300 46 43

Mateja Pešl

kuharica

T: +386 2 300 46 39

Aleš Poštrak

kuhar

T: +386 2 300 46 43

Blaž Vidovič

kuhar

T: +386 2 300 46 43

Alojzija Povh

kuharska pomočnica

T: +386 2 300 46 43

Romana Stajnko

kuharska pomočnica

T: +386 2 300 46 43

Dejan Turk

vratar

E: dejan.turk@ddlizika.si
T: +386 2 300 46 15

Terezija Gradišnik

nočna varnostnica

02 300 46 15

Jasna Ros

perica

T: +386 2 300 46 39

Vesna Lazar

snažilka

Štefka Potočnik

snažilka

Vida Matić

snažilka

Katica Klep

snažilka

Albina Soderžnik

snažilka